Úvod > Služby > Kuchyňské pracovní desky z žuly

Kuchyňské desky ze žuly

Tisk PDF

Obohaťte svou kuchyň o žulovou pracovní desku a získáte dokonalý vzhled i užitné vlastnosti. Kuchyňské desky z kamene vydrží přes 100 let a ani nejostřejší nůž je nepoškrábe. Vyrobíme desku na jakoukoli kuchyňskou linku a zajistíme dopravu i montáž po celé ČR.

Co Vám kamenosochařství Obelisk může nabídnout

Zhotovíme kuchyňskou desku z kamene na míru Vašim potřebám. Pracujeme převážně s žulou kvůli jejímu unikátnímu vzhledu a vynikajícím užitným vlastnostem. Žulová deska dodá Vaší kuchyni něco, co jí dosud chybělo. K zakázkové výrobě kuchyňských desek poskytujeme:

  • různé druhy žuly o tloušťce 3 cm
  • dopravu po celé ČR a montáž přímo u Vás
  • impregnační prostředek zdarma

Jak může vypadat Vaše nová kuchyňská deska

Další fotografie naleznete v ukázkách prací.

Proč si pořídit desku ze žuly

Žulové desky v interiéru kuchyně působí luxusním dojmem, jsou nenáročné na údržbu a jejich životnost je takřka nekonečná. Spojte užitečné s krásným. Při práci v kuchyni budete mít dobrý pocit a ještě ušetříte spoustu času. Žulovou desku nerozbijete ani nepoškrábete, takže nepotřebujete ani prkénko na krájení.

Kolik stojí žulová deska

Náklady na žulovou desku jsou vyšší než v případě umělých napodobenin, ale cenu kompenzuje dlouhá životnost, mechanická odolnost a estetická krása. Cena žulové desky na míru vychází od 15.000 Kč až do 100.000 Kč v závislosti na druhu materiálu, složitosti tvaru, rozměrech, výřezech pro dřezy a varné desky atd. Nejlevnější materiály dostatečné kvality stojí od 6.000 Kč za m2.

  • dopravné po celé ČR cca 15 Kč za km (zajišťujeme šetrnou přepravu)
  • cena montáže přímo u Vás stojí dle složitosti montáže do 5.000 Kč (montáž složitých desek může trvat i celý den)
  • zdarma dostanete kvalitní impregnační prostředek

Rozhodli jste se pro kamennou kuchyňskou desku?

Pokud máte zájem o kuchyňskou desku, použijte následující formulář pro nezávaznou poptávku. Spojíme se s Vámi a připravíme cenovou nabídku. Přesné rozměry a tvar desky můžeme zajistit při osobní schůzce. Zakázku zasmluvníme pevnou částkou a předáme zálohovou fakturu. Ceny jsou uvedeny včetně 9% DPH. V případě dotazů či nejasností nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás

Kamenosochařství Obelisk
Libor Šimon
Mírovka 61
Havlíčkův Brod
580 01

Kde nás najdete?

Napište nám na info@obeliskHB.cz,
zavolejte na 606 461 923 nebo 569 438 305.